Postovani, imam pitanje proslog meseca menstruaciju sam dobila 25. 02. , inace redovne su bile do sad. 24. 03 sam imala odnose koristili smo kondom u koji je decko svrsio. Prilikom skidanja ostalo je malo smerme na rukama, obrisao ih je maramicom. Posle 5 minuta smo imali peting i prstima je usao. Da li postoji briga za trudnocom, inace i dalje nisam dobila zato me brine? Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Da. Postoji mogucnost da zatrudnite ako nije dobro obrisao ili oprao ruke. . . Medjutim ako ste imali samo 24. 03 odnos onda su minimalne sanse jer su vam bili ne plodni dani.