Postovani prije nesto jace od mjesec sam primjetila sekret koji je imao neugodan miris. Posla sam do ginekologa, dr. Mi je samo pogledala, nesta na brzinu, da kaze imas neku ranicu, sad nemam kad al bi trebala da odradis briseve i kolposkopiju, i dala mi vaginalete makmiror complex. Ja sam stavila nekih 5 i posle sam prekinula jer sam trebala ici da radim briseve, a nece da rade ako ima ostatka od toga. Uradila sam vaginalni i cerikvalni bris. Izasla mi je grupa 6 i dr. Mi je prepisao vaginalete gino daktanol. Dr. Mi je rekao da nema nikave ranice, vec mi je to kao bilo mozda od sekreta. Interesuje me dal je moguce da prve vagginalete nisu mogle da uniste gljivice, i dal bi i suprug trebao nesta da koristi ako ja imam gljivice, dal moze njemu da se prenesu, uticu li na plodnost, posto pokusavam da ostanem u dr, stanju. Hvala vam

    Odgovoreno: 27. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno (ne odvojeno) sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, ako imate ranice ili nesto slicno treba adekvatno leciti, sto se tice vas suprug ako nema smetnje onda ne treba mu dati nikavu terapiju.