Upruga je imala tu dijagnozu juce, radjena je keretaza pre nekih mesec dana i sada je trebalo da dobije menstruaciju medjutim nije vec samo jake bolove, danas treba da rade intervenciju, interesuje me zasto je doslo do toga i sta je uzrok zadrzavanja krvi, pre keretaze nije imala nikakve tegobe, pri tom u domu zdravlja ginekolog nije radio ultrazvuk posle keretaze posle nedelju dana a trebalo je, da li je moglo da se spreci da dodje do ovoga

    Odgovoreno: 26. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Desava se, postoji vise razloga, jedan je da je grlic se zatvorio brzo, drugi razlog ako je imala upalu grlica materice ranije pa je doslo do spazma grlica. Bez panike, bice sve uredu.