Postovani doktore, molim za pomoc. . . U terminu sam za porodjaj a imam prehladu ili virus. . . Najpre mi je krenula sekrecija iz nosa, zatim bol u sinusima, a jutros i bol u grlu. . . Za sad sam pila samo cajeve i ispirala nos fizioloskim rastvorom. . . Ukoliko se stanje pogorsa sta smem da pijem???? P. S. Alergicna na penicilin, a koliko znam ostali antibiotici su jako stetni u trudonci!!! Hvala

    Odgovoreno: 26. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste u terminu za porodjaj, slobodno javite se vasem lekaru ili ginekologu da vam prepise adekvatnu antibiotsku terapiju, ima ih mnogo koji nisu stetni za plod.