Izmedju anusa i vagine mi je izaslo nesto kao vena, bez boje, na oko skoro neprimetno, a kada se pipne osetise izbocina, debljine i oblokom kao prosirena vena. . . Ne boli ne kada sedim i hodam, ali me jako boli kada imam odnos sa partnerom, i posle odnosa par dana me uzastopno boli. . Tako da zbog ovog problema vec duze vreme nemamo odnos. . . Bila sam kod svog ginekologa on je rekao da je to najverovatnije sfinkter i da imam hemroide, posle toga sam odmah zakazala kolonskopiju cekala sam na pregled 8 meseci da bi mi rekli da su creva u redu, a to se ne povlaci, cak sam primetila da se siri, ne znam sta da radim i kome da se obratim, to traje duze od godinu dana, a pojavilo se kako sam upala u saht, a poklopac mi je zavrsio medju nogama. . . Pomozite. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Sa ginekoloske strane ako imate cesto pojacan sekret onda vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikaslnim i vaginalnuim brisevima, sa hirurske strane minimalne su izgled, javite se hirurgu da proveri da li imate pod kozne promene.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #114160

    • Zdravo imam jedno pitanje i meni je iraslo izmedju nuzne rupice i trtice parce koze koja izlazi iz nuzne rupice i ide sve do trtice jako boli nemogu da sedim ni da hodam kada vrsim nuzdu boli kad se tusiram boli. Dali neko moze da mi kaze gde sa se obratim i dali neko zna sta je to. Hvala u napred