Imam problem sa stidnim usnama. Veoma su velike i smetaju mi svakodnevno, a pogotovo u toku odnosa. Zanima me koliko kosta operacija i da li mogu uopste raditi operaciju, s' tim da nemam 18 godina? Molim vas da mi odgovorite, pisem vam po 3 put, i nisam jos uvek dobila odgovor.

    Odgovoreno: 26. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Vec sam vam odgovorio jednom na vas e mail-u, drugi put ovde, i sada treci put.
      zaista neznam, koliko znam ako niste punoletni, morate da imate odobrenje roditelja.