1. Pitanje broj: #114137

    Poštovani, pijem diane pilule godinu dana, imala sam pauzu od 2 mjeseca prošle godine. 7. 2 sam imala odnos sa dečkom, u vrijeme sedmodnevne pauze od pilula. Ispostavilo se da je ejakulirao u meni. Nakon toga mi je menstruacija kasnila 2 dana, došla je sva oskudna, s prekidima i trajala je 5 dana, a inače traje 7. Započela sam novu pločicu pilula nakon toga, posljednju sam popila 4. 3. 2013g, mensutracija mi je došla 9. 3 i trajala samo 3 dana. Danas 24. 3. 2013 mi se pokazao rozi iscjedak, nešto kao sukrvica. I dalje imam bolne grudi kao i prije menstruacije. Uvijek sam za vrijeme pilula imala redovite menstruacije, bez nekakvih problema ili kašnjenja. U posljednje vrijeme se osjećam drugačije psihički, iako nisam nikakve šokove niti nešto slično doživjela. Izrazito jake grčeve u stopalima. Pojačan mi je umor i imam mučnine svaki dan skoro. Zanima me da li je moguće da se ipak zanjela trudnoća? Vrlo mi je hitan odgovor, hvala lijepa.

    Odgovoreno: 25. 03. 2013.

Ostavite komentar