Postovani, pre 3 meseca sam imala operaciju cisti na jajniku, gde mi je uradjena sutura desnog jajnika, 22og marta sam pocela da pijem kontraceptivne pilule, medjutim, imala sam menstruaciju 22 dana, odnosno, menstruaciju pravu 7 dana, a posle mi je isao braon iscedak i malo krvi. . Prosli petak sam popila zadnju pilulu, a u nedelju imala seksualni odnos, pri kom je decko svrsio u mene, ali mi je i tada islo malo krvi i braon iscedka. Juce sam pocela sa drugom kutijom, menstruaciju jos nisam dobila. Zanima me, da li postoji mogucnost da sam trudna?

    Odgovoreno: 25. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Nikad ne pocijete novu kutiju dok dobijate menstruaciju, kontraceptivne pilule pocinju da se piju od petog (5-og) dana ciklusa od znak start i u pravcu strelice. Uradite test za trudnocu za svaki slucaj.