Molim vas, iako postoji ogromna zelja za sexom ja sam uglavnom toliko suva da je partneru jako tesko da prodre u mene. Ima li ikakvog nacina da se poradi na tome. . . . To mi se nije prije desavalo, jako mi je to veliki problem jer ispada da nemam zelju i da me on ne privlaci sto apsolutno nije slucaj. Odgovorite molim vas. Hvala

    Odgovoreno: 24. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Mozete privremeno da koristite preparate za vlazenje i negu vagine i sluzokoze, ako bam to ne pomogne, onda vam savetujem da proverite hormonski status.