Jel imam razloga za brigu jer mi je ciklus na 35 dana a prva menstuacija je bila 2011. A prvi put se uredovnila pre 4 meseca? Da li takvi ne redovni ciklusi mogu uticati na trudnocu i da li teze dolazi do zaceca?

    Odgovoreno: 24. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Koliko sam razumeo da ste dobili prvu menstruaciju 2011, sto znaci da imate oko 15 godina, verovatno ce vasa menstruacija vremenom biti redovnija, zato uvek postoji mogucnosti za trudnocu.