Postovani molila bih vas za savet. Poslednju menstruaciju sam imala 04. 03 2013 a polni odnos 08. 03 medjutim menzis mi je bio skoro pa govot. Koristili smo kondom ali ne od samog pocetka odnosa, ipak je zavrsio u djega. Posto ne zelim trudnocu za svaki slucaj sam popila pilulu za jutro posle escalete ali nakon 48 sati. Prokrvarila sam ponovo 16. 03 i to krvarenje je trajalo odprilike oko nepuna 3 dana. Stalo je i sve je bilo ok do juce kad su me odjednom pocele da bole bradavice na grudima osetljive su mnogo na dodir. Molil vas za misljenje mnogo sam zabrinuta. Inace dobijam redovno na 28 dana i sledeci ciklus bi trebao da bude 01. 04

    Odgovoreno: 24. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Sada treba paziti kad imate odnose, jer ste poremetili celi ciklus, samo vam preostaje da sacekate redovnu menstruaciju, ako niste imali odnos posle toga, niste trudni.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #114108

    • Dr Rami Aburas 10. 04. 2013.

      Ako je test negativan, proverite hormonski status cim dobijate mens. Takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

    • Postovani evo mene opet sa mojim problemom trebala sam da dobijem menstruaciju prvog aprila ali je nisam dobila radila sam petog bebi rapid test i pokazao je negativan rezultat, sekret mi se mnogo povecao molim vas za savet sta da radim mnogo sam ocajna unapred hvala

    • Dr Rami Aburas 27. 03. 2013.

      Da postoji mogucnost da vas boli grudi zbog pilule koji ste koristili.

    • Hvala vam na saetu a dal je moguce da me grudi bole od pilule koja je popijena pre dve nedelje