Konizaciju sam imala ove godine 12. 02 u sremskoj kamenici operisao me je doktor aljosa mandic jer mi je papa bio iii gruba a biopsija cin 3, zvala sam za ph rezultate rekli su mi da su dobri posle toga sam krvarila po malo dve nedelje sam mirovala i menzis dobila tacno na 28dana medjutim danas mi je javilo na dnevnom ulosku rozla krv sad se jako bojim krvna slika mi je dobra ali urina kultura pise poz na le. Esteraza lekar opste prakse mi je rekao da pijem dosta tecnosti i dala mi je antibiotike pipegal mene zanima kada mogu da planiram trudnocu jer najveca zelja mi je da budem majka. Na forumima sam citala da svi doktori preporucuju sto pre naravno ako je papa test dobar i da se radi na 3 i na 6 meseci ali opet mi je lakse kada mi strucnjak odgovori unapred hvala i molim vas za brzi odgovor sad 27, 03 idem na kontrolu ali posto se jako bojim morala sam da pitam

    Odgovoreno: 23. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #114064

    • Dr Rami Aburas 30. 04. 2013.

      Konizacije ne utice da zatrudnite, uradite test za trudnocu ako vam kasni menstruacija.

    • Poštovani, išla sam na kontrolu 27. 03 ph rezultati su mi (endo-i egzo -cervikalni resekcioni rub su bez displastičnih epitela) papa test treba da zakažem tek jula, i jako se bojim najvise cekanja rezultata, ovaj mesec na 24 dan mi se javilo pred mesnstrualno krvarenje braonkaste boje ali jos nisam dobila interesuje me da li se poremetila uvek sam imala na 28 dana, molim vas da mi sto pre odgovorite jer se jako bojim a zelim da budem mama to mi je najveca zelja, da li ce sada biti problem da zatrudnim zbog konizacije? S poštovanjem