Postovani, javljala sam vam se u vezi paraovarijalne ciste koja mi je ustanovljena. Obzirom da je mala 25mm, koje lecenje je adekvatno za nju? Imam povisenu sedimentaciju (17) , krvna slika je u redu, imam 22god. Dr. Mi je rekla da ispijem 2 kutije amoksiklava i da se javim opet sa rezultatima. Da li je moguce da ona nestane sama od sebe ili mozda od ovih antibiotika? Ako ne sta bih mogla uraditi jos, jer ja ne bih operaciju, jako sam uplasena. Da napomenem da mi ne stvara nikakve tegobe. Hvala vam puno na odgovoru.

    Odgovoreno: 23. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Sto se tice upale dobra vam terapija, sto se tice ciste, razlicite su oprakse, na zalost ne mogu vam prepisati terapiju ovim putem, morate da uradite kompletan ginekoloski pregled da bi ste dobili adekvatnu terapiju.