Poštovani, imam 47 godina, menstruacije su mi uvijak bile uredne. Sada mi kasni duže vrijeme, naime poslednja je bila 7 februara. Napominjem da sam u međuvremenu išla na gin. Pregled zbog pojačanog bijelog pranja. Koristila sam vaginalete, i od tada nisam dobila menstruaciju. Šta je razlog, da li pregled koji je rađen, godine života ili nešto drugo! Lijep pozdrav!

    Odgovoreno: 22. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Vaginalete nemaju veze sa kasnjenjem menstrualnog ciklusa, verovatno imate pre klimaktericne hormonske simptome, javite se vasem ginekologu za savet.