Postovani, pre dve nedelje sam pocela da pijem yasmin tablete. Pre dva dana sam primetila probojno krvarenje, dakle nije krvarenje kao kada dobijem ciklus, vec je vise pomesano sa sekretom. Da li je to normalno na pocetku uzimanja ovih tableta i koliko je potrebno da se organizam navikne na njih? Veliko hvala.

    Odgovoreno: 21. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Po vasim opisu to nema veze sa yasmin tablete, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.