Postovani, pre pet nedelja sam imala interevnciju loop ekscizije ranice na grlicu. Danas je doktroka na kontroli rekla da grlic lepo zarasta. Medjutim rekla je da na ulazu u grlic kod otvora postoji malo oziljno tkivo pa me interesuje vase misljenje da li je to normalno ili je u pitanju neki problem?

    Odgovoreno: 21. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je doktorka rekla da je vas grlic lepo zarastoa, onda ne bi trebalo da bude oziljno tkivo, zamolite vasu doktorku da vam objasni sta je videla, jer tesko da vam bilo sta da se kaze dok se ne vidi.