Ml 1. 2. Srednje diferentovan neoroyavajuci skvamocelularni karcinom umerene nekluarne atipije. Nema sigurnih znakova invazije karcinoma u krve i lifne sudove. Phgg: 1. 2 carcinoma sqvamocellularne non keratodes invasivum cervicis (g2, ng ii) gore nalaz biopsije dobila sam 27. 02. 2013 godine. Nemam nazalost zdrastveno osiguranje, posto sam strana drzavljanka. Trenutna vodim borbu da regulisem. I jako brinem. Interesuje mi, da li mnogo rizikujem sto ceka, i malo da mi objasnite u kakvoj fazi mi karcinom grlica materice. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 21. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Da, rizicno je da cekate, pozeljno je sto pre da resite vas problem po savetu vaseg lekara koji vam je postavio dijagnozu, jer brzo moze da se iskomplikuje.