Postovani, vec godinu i po dana lijecim vaginalnu gljivicnu infekciju. Ginekolog mi svakih mjesec do mjesec i po dana daje vaginalete (neo penotran forte) i par dana nakon koristenja bude mi bolje medjutim infekcija se stalno vraca. Da li mi mozete preporuciti neke druge vaginalete i sta mislite o preparatima koji sadrze vaginalnu fiziolosku mikrofloru (npr linex lady) . Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 18. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, proverite da li imate upalu grlica materice (cervicitis) pa vam zato stalno se vraca glivicne infekcija, inace vaginalnu fiziolosku mikrofloru (npr linex lady) nece vam skoditi.

      mi se bavimo time profesionalno. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com