Poštovani, imam par pitanja za vas. Prošle godine nakon mog prvog sexualnog odnosa bez ikakve zaštite sam imala peckanje tokom mokrenja, znalo je i iscurit par kapi krvi i to je trajalo negdje oko 3, 4 dana i nije se nikad više ponovilo. Kada sam išla kod ginekologa on ništa nije ustanovio, radila sam i papa test i vadila krv, i urin i svi nalazi su bili ok al mene užasno boli vagina na bilo kakav dodir i to najviše na ulazu u vaginu tako da oko god. Dana nisam imala sexualne odnose jer bol je neizdržljiva, i dato, konstantno imam iscjedak nema mirisa ali je žućkaste boje, tako nekako. Promijenila sam ginekologa, ispričala mu svoju priču i pregledao me i opet ništa, ni on ne vidi ništa i njemu sve izgleda ok. E sad, on kaže da može biti problem to što tu mokraćnu upalu nisam riješila na vrijeme ili je problem u psihi. Ja nebi rekla da je psiha, jer ja stvarno nisam imala nikakvog straha i nemam ga uopće i baš imam želju za odnosom tako da se nemam čega bojati. Molim vas za savjettt! Hvala, srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 17. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com