Postovani, imam jako neprijatno peckanje u predelu vagine odmah po mokrenju, a i odredjeno vreme posle toga, cim se besika napuni opet, iritacija nestaje. Radila sam urin i urinokulturu, sve je savrseno u redu. Moj ginekolog je na bolovanju, molim vas recite mi postoji li nacin da do tad olaksam sebi nekako, i sta generalno moze biti? Hvala vam.

    Odgovoreno: 16. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, moze da se isperite sa rastvorom kaljum hipermangana (roze boje) .