Pozdrav. Imam jedno pitanje. Vec mesec dana pijem hormonske tablete diane 35, jer imam hormonski poremecaj. Pre 4 dana je treba da otpocne ciklus, ali nista se ne desava, od pms-a ni traga ni glasa. Inace imam partnera, imamo redovan odnos, pa je strah da mozda nije doslo do trudnoce. Da li prilikom upotrebe hormnoskih tableta ciklus uvek krene 1 dan posle ispijanja poslednje tablete, ili ne? Hvala

    Odgovoreno: 15. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Obicno mesntruacija se dobija posle 3-4 dana ako ste poceli terapiju 5 -og dana ciklusa, sacekajet jos nekoliko dana, ako ne dobijate menstruaciju javit se vasem ginekologu.