Poštovani, imam neuredne- produžene cikluse. Hormoni 2. Dana ciklusa su bili u redu, kao i progesteron 21. Dana. Da li to znači da je ovulacije bilo oko 14. Dana? Da li ciklus može biti produžen zbog produžene lutealne, a ne folikularne faze, i koje su posledice toga? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, proesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) da bi znao uzrok vaseg hormonskog poremecaja.