Postovani, vec sam se javljala zbog problema koji imam, a to je bol pri odnosu, na samom ulazu u vaginu, savetovali ste mi da odem na pregled sto sam i ucinila. . . Doktorka me je pregledala i nije videla nista neuobicajno na tom mestu. . Ni ja nisam primecivala nista cudno sve do pre 2-3 dana kada mi se pojavilo nesto "belicasto". . . Inace bolove imam vec nekih 3 meseca i to iskljucivo pri odnosu na samom pocetku. . . Bas me jako pece. . Saljem vam sliku i molim za vase misljenje. . . Ne znam dali ovo mogu biti kondilomi. . . I ako jesu, mogu li cekati 3 meseca jer tada idem na redovan godisnji pregled?!! Unapred hvala!!

    Odgovoreno: 14. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, sliku koju ste poslali ne moze se dobro videti, ne savetujem vam da cekate jos 3 meseca.