Postovani imala sam dva spontana jedan u 7 mjes. Prosle godine u 9 sedmici zamro plod, a drugi sada 27 februara nije se razvijo plod obadva sam radila kiretaze. Poslije kiretaze dobro se osjecam nisam puno ni krvarila samo sada mi izlazi vodica iz dojki. Isada mi je doktor rekao da se cuvam 3 mjeseca. Ako mi mozete reci do cega bi mogao bit spontani, i kakve bi nalaze trebala vadit da vidim dalije sve uredu unaprijed zahvaljujem. . . .

    Odgovoreno: 14. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proveite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklus) , zatim vam savetujem da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.