Postovani, da li mozete da mi objasnite da li je u trudnoci moguce dobijati menstruacije? Dosta osoba mi je dala potvrdan odgovor, zenskih osoba kojima se to dogodilo. Kako je to moguce i da li je moguce da zena ne primeti da je trudna? Molila bih vas da mi to pojasnite, hvala vam unapred. Inace moj odnos poslednji sa partnerom je bio 5. 01, gde sam nakon par sati u isti dan dobila menstruaciju, pa sam posle dobila 02. 02, i sada u martu 04. 03. Od januara nisam imala odnos i da li postoji sansa za trudnocom? Hvala vam.

    Odgovoreno: 13. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Vrlo su retki slucajevi kad je zena trudna a dobija menstruaciju, a mi lekari je zovemo laznu menstruaciju, obicno je drugcije od normalna menstruacija po obilnost i trajnost, nemate razlog za brigu, ako ste zabrinuti uradite test za trudnocu.