Postovani dr unapred se zahvaljujem na odgovoru i ovakvoj mogucnosti da vam postavljamo pitanja. Sve pohvale zaista! Naime, moj problem je sledeci. . Imala sam odnos sa deckom pre 10 dana i nije svrsio u mene, to je bio treci dan nakon sto mi se zavrsilo menstrualno krvarenje. Posto sam ja uvek tako paranoicna uradila sam test juce (za rano otkrivanje trudnoce) i bio je negativan. Test sam radila 10 dana nakon odnosa. Menstruaciju treba tek 17 da dobijem, al danas mi se pojavio beli iscedak i to bas beo kakav mi se nikada ranije nije desio. Citala sam da to moze znaciti trudnocu. . Sta mislite da li sam trudna tj kolike su sanse za to? Hvala

    Odgovoreno: 13. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Iscedak nije znask trudoce, vrlo su male sanse da ste trudni, ako ste imali odnos pre deseti (10) dan ciklusa (racuna se od prvog dana ciklusa) .