Postovani, pre dva meseca sam bila kod ginekologa i otkrila da imam kandidu. Dali su mi terapiju - poliginax 12 dana, i posle toga svrab je nestao. Medjutim sada, posle 2 meseca mi se opet pojavio jos jaci svrab i pojacani sekret, da li mogu da ponovim terapiju sa poliginaxom s obzirom da je proslo 2 meseca? Otisla bih kod ginekologa, ali trenutno nisam u mogucnosti. Unpred hvala.

    Odgovoreno: 13. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, inace mozete da ponovite terapiju poliginax- a, savetujem vam da se ispirate rastvorom kaljum hipermangano (roza boje) sto cesce posebno pre i posle stavljanja vaginalete.