Postovani, imam 35 god, nisam radjala, htela bi da pocnem da pijem pilule za kontracepciju radi zastite a i primecujem neke dlacice na bradi pa i zbog toga. Mene zanima koje preglede treba obaviti da bi ginekolog mogao ispisati lek? Ili se lek moze kupiti u apoteci bez pregleda ginekologa? Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Mozete kupiti bez recepta, ali vam savetujem da se javite ginekologu i da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, testosteron samo 14 dan ciklusa.) .