Postovani, , imam problem, potrebna mi je vasa pomoc, naime moj decko (sa kojim sam u vezi vec godinu dana) je uradio testove na polno prenosive bolesti (u danskoj) , pokazalo se ima hlamidiju. Moj problem je sledeci, posto je sigurno imam i ja (ali ne osecam nikakve simptome) , u mom gradu ne postoji nacin kako bi mogla da se testiram, mozete li mi reci koje antibiotike da pijem (procitala sam na netu sve moguce postove, ipak ne bi da uzimam nesto na svoju ruku) , i na koji nacin da se zastitim od "bujanja" gljivica, citala sam da je to cesta pojava usled koriscenja antibiotika. Molim vas pomozite!! Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 12. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, a to mozete u bilo kojoj gikoloskoj oedinaciji, da li drzavna ili privatna.