Zadnjih 5 dana mi se javio jak bol u desnoj preponi, od toga me boli cela desna noga. . . Bol je toliko jak da ne mogu normalno da funkcionisem, jedva se penjem uz stepenice, bol kad hocu da sednem cak i kad spavam. Posto treba da dobijem menstruaciju imala sam i blage bolove u karlici i pomislila sam da je to razlog ali sad vise nisam sigurna. Sem blagog bola u karlici i jakog bola u preponi od kojeg me boli cela desna noga nemam nikakve druge siptome. Mozete li mi reci sta je razlog i sta da radim?? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 10. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Ako niste operisali slepocrevo, javite se hirurgu da vas pregleda da li imate upalu slepocreva, ako je nalaz negativan, onda vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnimi vaginalnim brisevima, takodje vam savetujem da uradite uz pregled i proverite da li imate cisticne jajnike.