Postovani, hvala na brzom i adekvatnom odgovoru. Poslusala sam vas savet i otisla kod ginekologa. Konstatovala je da je upaljeno i da ima gljivice i dala mi je canesten vaginalni krem. Medjutim, meni nije jasno kako se to tacno koristi. Napunim aplikator i gde dalje? Gde tacno da ga stavim? Moze li detaljnije upustvo za upotrebu? Da li moze da se koristi sa lekovima protiv bakterija i urinarnih problema? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 09. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Mozete aplikatorom ili prstom slobodno gurate u vaginu, nema nikakve kontraindikacije da se koristi sa drugim lekovima.
      procitajte uputsvo koje se nalazi u kutiji.