On ima deca so prvata zena problemot e kaj mene i ne znam kako da pravam se plasam deka ke ostanam bez deca nemam pojma kako ke bide ako nesto ima problem so hormonite care drugo kako ke moze da bide lek ima li za toa te molam pomognimi ke poludam

    Odgovoreno: 07. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21, dan ciklusa) da biste dobili pravu dijagnozu i adekvatnu terapiju.