Imam problem sa sekretom. Koristila sam i vaginolete i sodu bikarbonu, hipermangan i to mi pomogne, ali se opet vrati. U poslednje vreme mi se uz "tecni" sekret pojavljuju i grudvice sekreta, zanima me kako to mogu da saniram, i da li bi zbog toga trebala da posetim ginekologa? Hvala vam unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savatujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima jer verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.