Postovani, imam 21 godinu, nisam imala odsnose, ali imam problem. Na usnama vagine vidim nesto belo, kao sirkasto, nije nesto izrazeno, ali svrbi i na gacicama mi je ponekad tako zuto, kao fluroscentnim markerom da je ofarbano. Pijem od nedavno lekove za esherihiu coli i od tada mi se to desava. Izbegavam da nosim dnevne uloske. Ali taj neprijatan bol nikako da nestane. Sta bi najbolje bilo da se uradi? I sta je najbolje za odrzavanje higijene intimnih delova tela?

    Odgovoreno: 07. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem da se javite ginekologu da vas pregleda i da vam uzme bris, da biste dobili adekvatnu terapiju, savetujem vam takodje da se ispirate cesce rastvorom kaljum hipermanganom (roza boja) .