Zdravo, ja vam pisem iz makedonija. . . Ja imam veliki problem. . . Imam skoro 19 godina i imam neredovnu menstruaciju. . . Ali moj najveci problem je to sto imam zgolemena vlaknatost po celom telu i lice. . . Bila sam god ginekolozi ovde i pravila sam nekih analizi. . . Ali oni tvrde da sve je u redu. . . . Molim vas za odgovor i sovet. . . Veliki pozz

    Odgovoreno: 06. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #113306

    • Dr Rami Aburas 08. 03. 2013.

      Postovana cim imate poremecaje, onda ce doci do neravnoteze u odnosu hormona medjusobom, proverite da li su vam uradili te hormonske analize 7, 14, i 21 dan.

    • Ali ja sam uradila taj test. . . I rekli su mi da imam nekih minimalnih pokacenja. . . Ali da to ne pretstava veliki problem. . .