Postovani, molim vas pomozite: (ja imam upalu grlica maternice da li bi mi mogli objasniti koliko je to opasno? To kod mene traje vec par mjeseci, ne mogu imati spolne odnose zbog bolova u vaginalnom podrucju, imam pojacan iscjedak nekad prozirne boje, nekad ko nesto zuckasto ali nema nikakvog mirisa i boli me na samom ulazu u vaginu. Bila sam kod ginekologa, i mijenjala sam ih dosta jer nijedan nije uspio rijesiti moj problem koristila sam svakakve razne tablete i nista, nema nikakvog pomaka ne znam vise sta bi napravila a nisam u stanju da si priustim privatnog ginekologa a stvarno sam potrosila novaca i novaca za tablete koje sam bezuspjesno pila a to su linex lady, vaginalete, paraprotex i probiobalance i jos ih je bilo ne mogu se vise ni sjetiti. Da li postoji nekakav prirodni lijek za to tipa cajevi neki ili nesto?? Stvarno se vec bojim za sebe. Hvala vam puno, srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 04. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #113228

    • Dr Rami Aburas 06. 03. 2013.

      Vase pitanje sam dobio 2 puta, prethodno je bilo pod brojem #113182 03. 03. 2013 tako da sam vam odgovorio sledecim odgovorom: adekvatno lecenje je neophodno. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu. Ginekoloska ordinacija “aras” http://www.wix.com/aburasrami/aras dr Rami Aburas Dobracina 6/1, tel. 2622832 0641188264 ramiaburas@hotmail.com to znaci da sam vam rekao da mozete ako hocete da dodjete na bezplatne konsultacije.