Cini mi se da vec duze vreme imam kako se to strucno zove-dispareunija. . . Sto je dalje usledilo da sam izgubila zelju za odnosom sa partnerom koga mnogo volim. Zelala bih to da resim ali nisam sigurna da li je problem fizicke ili psiholoske prirode, moguce i oba. Da li biste mogli da mi date savet kojim putem da resim? Hvala

    Odgovoreno: 03. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, takodje da uradite hormonski status.
      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com