Poštovani, vec godinu i 3 meseca koristim kontraceptivne pilule i bas pazim da ih pijem u isto vreme i da ne propustim dan. Ovulacija mi je bila pre 7 dana (nedelja) a menstruaciju treba da dobijem u sl. Nedelju. Naime, u ponedeljak sam imala seksualni odnos i partner je ejakulirao u mene. Pre dva dana javio mi se braon sekret i bolovi u jajnicima. Da napomenem da sam pocetkom sedmice imala veoma stresnu sitaciju, i zabrinuta sam da li je moguce da sam u drugom stanju, a ako nisam sta bi mogao znaciti taj braon sekret, posto je to prvi put da mi se pojavljuje? Mameravam da odem kod ginekologa, ali do tada, potreban mi je brz odgovor. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 03. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Ako pijete oralnu kontracepciju, onda nemate ovulacije, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikaknim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com