Postovani, zadnjih par mjeseci imam neredovite mjesecnice. Kod pregleda ustanovljeno je da ima neke ciste zbog kojih kasni mjesecnica. Zadnja mjesecnica bila je 10. 2. . . I par dana nakon sto je mjesecnica zavrsila javilo se malo jace krvarenje. Koje još uvijek traje ali je slabije. A i prvi put sam tokom odnosa primjetila sam laganu bol. Zanima me sto bi mogao biti uzrok krvarenja nakon mjesecnice, sto je uzrok boli??? Hvala

    Odgovoreno: 01. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj zbog cega su se pojavile ciste, koji treba adekvatno leciti, takodje uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.