Pozdrav, izvinite ali mi je stvarno hitno potrebna pomoc. . . 25 februara ja sam imao prvi sex sa curom ona je izgubila nevinost samnom. . . Kada smo zavrsili sve ja nisam bio siguran da li sam svrsio u nju ili nisam, pa je popila escapelle pilulu jer nismo smeli da rizikujemo. . . I sad planiramo sex 9 marta, ali s obzirom da je to veza na daljinu ne mogu je odlagati. . . Njoj menstruacija pada 10 marta pa se pitam da li smem dan pred menstruaciju da imam sex s njom? Kolike su sanse da zatrudni? I da li da koristim zastitu? Da napomenem da ni ja ni ona ne volimo kondome i ne mozemo da ih podnesemo. Hvala vam i molim odgovorite mi sto pre stvarno mi je hitno. . .

    Odgovoreno: 01. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Sobzirom da ste koristili tablete dan posle moze da se desi da dodje do poremecaja ciklusa, posto ne podnosite kondome mozete da koristite vaginalnu lokalnu kontracepciju tj vaginalete koje se koriste pola sata pre odnosa.