Poštovani, imam sljedeći problem pošto već dugi niz godina (od moje 13.) imam kamence i pijesak u bubrezima i posljednji pregled je pokazao da imam kamen od 9mm u desnom bubregu i pijeska u lijevom. Prije dvije godine radili su mi razbijanje kamenca u lijevom bubregu. Urinokultura je uredna, kao i urea, kreatinin. Smijem li pomišljati na trudnoću sa takvom dijagnozom i kakav je vaš savjet? Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 28. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite kod urologa da vas pregleda, da li jos uvek imate kamen ili ne, ako imate kamen u bubregu pozeljno je to resiti pre trudnoce.