Poštovani, imam 32 godine. Ne koristim nikakve lijekove, niti kontrecepcijska sredstva. Menstruaciju sam inače dobijala 23-28 dan ciklusa, ali posljednja 2 mjeseca menstruaciju sam dobila 31. Dan cikulusa i 35. Dan ciklusa (28. 01. 2013. Posljednja menstruacija) . Posljednji odnos bez zaštite sa dečkom sam imala 9. 02. 2013. Menstruaciju još nisam dobila. Da li je u pitanju trudnoća ili nešto drugo? Unaprijed hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 28. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #113071

    • Danas (1. 03. 013.) sam uradila kucni test na trudnocu koji je bio pozitivan. Sad imam jos jedno pitanje. . . 25. 02. 2013. Imala sam rendgensko slikanje kicmenog stuba. Ako je test ispravan, da li postoji mogucnost stetnosti rendgenskog zracenja na plod?