15 - sta sam nedelja trudnoci, koristim macmiror complex vginalete vec 7 dna i pojavio mi se smeckasti iscjedak, da li je to efekat lijeka ili nesto drugo. Bila sam prije 15 dana kod ginekologa i sve je bilo ok. Sad sam zabrinuta???

    Odgovoreno: 28. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako jos uvek koristite macmiror vaginalete to je normalno, samo morate cesce da se ispirate pre stavljenja vaginalete i u toku sutrasnjeg dana (npr. Rastvor kaljum hipermangan - roze boje) .