Postovani. . . Da li bol u krstima moze biti znak za trudnocu? Znam da krsta bole u trudnoci, ali vjerujem od sredine trudnoce, pa me zanima da li je moguce da bole na pocetku trudnoce? A i imam beli sekret da li i to moze predstavljati trudnocu? Svakako da cu odraditi test ali se plasim da je rano jos

    Odgovoreno: 28. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Cim kasni menstruacija uradite test za trudnocu, savetujem vam da uraditi kolposkopski pregled sda cervikalnim i vaginalnim brisevima.