Postovani doktore, nalazim se u 15. Nedelji trudnoce. Pre par dana sam osetila neke blage grceve u vagini, koji se nepravilno ponavljaju s vremena na vreme. To nije ostar bol, nije ni intenzivan, samo je malo neprijatan. Nema nikakvog krvarenja, ni promene u sekretu. Da budem iskrena, nervirala sam se tih dana, pa ne znam da nije nesto na toj osnovi. Da li je ovo opasno i da li moram ici kod ginekologa zbog toga, jer je redovna kontrola zakazana za 22. 03. ? Pozdrav, sanja

    Odgovoreno: 28. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vaseg ginekologu za svaki slucaj sto pre, da proveri da li su kontrakcije u pitanju, ako jesu da vam prepise adekvatnu terapiju na vreme, bez panike.