Postovani doc. Imala sam operaciju mioma pre 2 meseca prvi mens. Ciklus je stigao mesec ipo od operacije ali vise je bilo tamno braon to je curkalo 7/8dana. Posle toga je proslo 12dana i opet je pocelo rozikasto i braon kao sekret neznam kako da vam objasnim. To je trajalo 7 dana. Bila sam na 2 kontrole i doktor je rekao da je sve ok. Dali je to kod mene normalno koliko traba vremena da mi dodje normalno krvarenje. Hvala, ,

    Odgovoreno: 28. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Desava se, treba obicno 3-4 ciklusa da se normalizuje hormonski status, ako ne bude javite se vasim ginekologu da vam proveri hormonski status.