Poštovani, naručena sam ginekologu, ali sam jako nemirna i ne mogu da sačekam termin. Već 20tak dana, iimam iscjedak neprijatnog, užasnog mirisa i to konstantno. Toliko da mi prođe kroz dva dnevna uloška i trenerku npr. Nekad je žućkaste boje, nekad providan, a nekad sukrvica. Noćas me uhvatio i svrab, sve do anusa. Nisam imala odnose oko dva mjeseca,. A duže vrijeme i između menstruacija krvarim. Nemam normalne simpotome mjesečnice, samo tako krene, pa stane, malo, pa više, pa stane, pa onda jako. . . Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 26. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima jer verovatno imate upalu koju treba adekvatno leciti, takodje vam savetujem da proverite hormonski status, da bi ste regulisali menstruaciju.