Pozz kiretrazu sam uradila 25. Januara i krvarenje je trajalo 5-6 dana, medjutim nisam dobila menstruaciju a prosla su 28 dana, inace imam redovne menstracije, cesto idem da mokrim i jako me pece, a nisam imala spolne odnose da li je moguca trudnoca i imali razloga za brigu, unaprijed hvala

    Odgovoreno: 25. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Bez brige sacekajet jos do 2 nedelje, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #112911

    • Molim vas da mi objasnite dali je negativni t talas pokazatelj na anginu pektoris pozdrav