Doktore moze li se zatrudnit od predsjemene tecnosti? Imao sam odnos sa curom bez kondoma zastite al nisam svrsavo ni jednom da ja znam seks je traja dugo sa pauzama sta da radim? Ima li nesto da mogu da uradim ona se osjeca extra tvrdi a ja sam toliko se prepao da cu izvrsit samoubistvo bude li trudna toliko me je strah da ne smem ni da mislim o tome a brate nisam svrsio u nju nisam mutav mozda ju je malo tecnost ta predjemena dotakla i to je to nadam se inace seks je bio 17. 02 a mestruacija je bila 02. 02 a sledecu ocekuje 27-28. 02 po nekakvom kalendaru il isto ka pre 02. 03 pa sad dal joj je to bio plodni dan kad je bio seks? I dal da se ubijem reci mi iskreno? Il postoji li nesto da ako ne daj boze zatrudni da popije da se to sjeme unisti odma!!!

    Odgovoreno: 24. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #112865

    • Da li može da se zatrudni ako je žena nevina i samo joj je malo predsjemene tečnosti ušlo u vaginu?