Vec 2 godine pokusavam da ostanem u drugom stanju. Do sada sam promenila 2 ginekologa i kazu mi da je sve okej, da sam potpuno zdrava. Pila sam sest meseci cyclo proginova i tada su mi ciklusi postali normalni i redovni, otkako sam prestala da pijem cp, jedno 3 meseca je bilo crne krvi. Sad je bila menstruacija 5. Februara, trajala je 2 dana i roze boje je bila, pa sam danas opet primetila rozu krv, a uz sve to jedno mesec dana imam bol u donjem delu ledja, jedno vece sam osetila toliko snazan bol, bukvalno kao da me je neko sutnuo u ledja. . . Ne znam sta vise da radim, lekari mi uporno tvrde da je sve u redu i kod mene i supruga, imali smo i hlamidiju i to smo izlecili, njegove analize sperme su super, ja nekako imam utisak da je problem kod mene i takvo misljenje mi je zbog moje menstruacije koja je cudna. Pozdrav

    Odgovoreno: 24. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin, testosteron samo 14 dan ciklus) da bi ste dobili jasnu dijagozu, i adekvatnu terapiju, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.